Trumpi faktai apie Concria TrowelPolish

Kas yra Concria TrowelPolishTM sistema?

Concria TrowelPolishTM sistema yra nebrangiai kainuojanti ir kokybiška betono poliravimo alternatyva tradiciniams šlifavimo ir poliravimo metodams. Unikalūs Concria diskai tvirtinami prie nebrangiai kainuojančių tvirtinimo padų ir po švelninamuoju disku, paverčiančiu įrenginį tikra betono šlifavimo ir poliravimo mašina. Concria sistema taip pat gali būti naudojama su bet kuria standartine lėtaeige valymo mašina ir šlifuokliais.

Kokia yra Concria, lyginant su tradicinėmis betono šlifavinmo ir poliravimo priemonėmis?

Concria sistema gali būti naudojama atskleisti vadinamajam „druskos ir pipirų“ paviršiui ir lygiai nupoliruoti. Šios sitemos kaina yra gerokai mažesnė, nes rangovams nebereikia atsivežti ar nuomotis brangių bei didelių betono šlifavimo ir poliravimo įrenginių bei dulkių siurblių. Aukštos įtampos energija ir sunkieji elektros laidai taip pat nebėra reikalingi.

Kaip veikia Concria TrowelPolish™?

Naudodamasis Concria TrowelPolish™ sistema ant dviejų galvučių vairuojamo švelninamojo disko, rangovas per vieną darbo dieną gali nupoliruoti iki 2000 kvadratinių metrų betono. Ilgaamžiai Concria diskai gali būti naudojami nuimti kietėjančioms medžiagoms, padangų žymėms ir trūkinėjančias perrišas nuo betono paviršiaus. Be to, Concria TrowelPolish veikia daug greičiau nei tradicinės betono poliravimo priemonės, o tai sumažina darbo valandų poreikį.

Kas gali naudotis Concria sistema?

Grindų apdailininkai, betono rangovai, betoną šlifuojančios ir poliruojančios įmonės; bet kas, kas nori pateikti nebrangų betono poliravimo pasiūlymą, gali naudotis Concria. Concria sistema įmonėms, kurios nesiūlo betono poliravimo paslaugų, leidžia minimaliomis sąnaudomis paįvairinti savo veiklą. Įmonėms, kurios jau užsiima betono šlifavimu ir poliravimu, Concria sistema leidžia sumažinti medžiagų, įrangos ir atlyginimų darbuotojams sąnaudas.

Ko reikia naudojantis Concria sistema?

  • Švelninamojo disko, standartinės lėtaeigės valymo mašinos;
  • Concria šlifavimo diskų, pagal 1-6 žingsnius;
  • Tvirtinimo padų;
  • Concria patvirtintų ličio tankintojo ir apsauginio sluoksnio (C2 hard, C2 super hard ir C2 seal pagal poreikį).