Paslaugos / Gamyba

1 darbinis ciklas

=

0
%
Paviršiaus išlyginimas
0
%
Šilumos izoliacija
0
%
Smūgių sukeliamo triukšmo izoliacija
Privalumai
 • Gera smūgių sukeliamo triukšmo izoliacija;
 • labai gera šilumos izoliacija;
 • tausojantis aplinką, pagamintas iš perdirbto putų polistirolo (putplasčio, styroporo);
 • nedegus;
 • nedidelio svorio (60 – 90 Kg./m3);
 • nedideli klojimo darbų kaštai (25 – 40 m3 per dieną, darbus atlieka 2 darbuotojai);
 • išklojamas be plyšių, esant dideliam montažiniam storiui;
 • apdorojamas nenaudojant specialių įrenginių (normalus liejamų dangų siurblys);
 • nedidelis vandens, skirto paruošimui, kiekis (4 – 5 procentai nuo apimties);
 • klojama, esant nuolydžiui;
 • ant išlieto pagrindo gali būti vaikščiojama po 24 val.;
 • nedidelio svorio (60 – 90 Kg./m3);
 • paklota grindų danga tinka eksploatacijai po 48 valandų;
 • pritaikyta grindiniam šildymui.
Pritaikymas
 • Grindų izoliacija ir paviršiaus išlyginimas;
 • palėpių izoliacija;
 • plokščių ir stačių stogų izoliacija;
 • pagrindo paruošimas / užpildymas (baseinai ir pan.).
Techninės charakteristikos:
Apkrovos lygis: 800 Kg/m² kai atitinkama suspaudimo deformacija < 1 mm
Tankis 14-20 Kg/m3
Šilumos pralaidumas: 0.0412 W/m.K
Dinaminis įtempimas: 10 – 16 Mn/m³ (EN 29052-1)
Smūgių triukšmo sumažinimas: 28 – 33 dB (atitinkamai montažiniam storiui)
Rišančiosios medžiagos poreikis: 50 Kg/m³ paruošto produkto

Naudojamos statybos pramonėje, kaip šiltinimo ar garso izoliacinė medžiaga, taip pat baldų gamyboje. Statyboje vis plačiau naudojami polistireninio putplasčio (EPS) gaminiai. Pagrindinės jų teigiamos savybės yra lengvumas, geros šilumos ir garso izoliacinės savybės, pakankamai didelis santykinis stipris. Stipruminės ir deformacinės šios medžiagos savybės kartu su šilumos izoliacinėmis savybėmis yra svarbiausios charakteristikos lemiančios jos panaudojimą statybų praktikoje.
Briaunuotos granulės yra pagamintos iš perdirbto putų polistirolo pakuočių (pakuotės iš polistirolo yra viena opiausių aplinkos apsaugos problemų). Tai puiki alternatyva įprastai akmens vatai ir putų polistirolui. Granulės pasižymi stabilumu, ilgaamžiškumu ir netriukšmingumu tad tai puikus sprendimas šiltinimui, oro tarpų užpildymui, izoliacinių sluoksnių įrengimui, ertmių užpildymui, lengvo betono su polistirolo granulėmis gamybai. Maišant briaunuotas granules kartu su „Sika Compound – 50“ mišinys gali būti pritaikytas grindims izoliuoti ir paviršiams išlyginti, juo izoliuojamos palėpės bei stogai (plokštieji ir statieji). „Sika Compound-50“ medžiaga specialiai pritaikyta perdirbtam putų polistirenui surišti. Sumalto putų polistireno granulės vėl tampa vientisa mase ir nei šilumos, nei garso izoliacinėmis ypatybėmis nenusileidžia įprastam polistirenui. Rišamosios medžiagos naudojama labai nedaug, tačiau to pakanka, kad smulkios polistireno granulės tinkamai suliptų į vientisą masę. O kuo mažiau rišamosios medžiagos, tuo geresnės garso ir šilumos izoliavimo ypatybės. Naudojantys šią sistemą ne tik įgyja kokybišką izoliaciją , bet ir sumažina aplinkos teršimą. „Sika Compound – 50“mišiniui pagaminti Šveicarijos koncernas „SIKA“ rekomenduoja naudoti nuo 1 iki 7 mm dydžio perdirbtos putplasčio pakuotės granules. Perdirbant, putplasčio pakuotės granulės, perdirbimo metu yra gniuždomos, t.y. tampa briaunuotomis. Tokio dydžio ir formos granulės optimaliausiai susiriša tarpusavyje, sudarydamos tankesnį šilumos izoliacinį ir akustinį sluoksnį.

Esminės charakteristikos Savybės
Tankis 14-20 kg/m3
Granulių matmenys 1 – 7 mm.
Degumo klasė B2
Užterštumas Nėra

Įmonė UAB „REKONSTRUS“ įgyvendino projektą „Nustatyti impregnantų poveikį betono paviršiaus savybėms ir pateikti rekomendacijas dėl jų panaudojimo“ (projekto kodas VP2-1.3-ŪM-05-K-01-101) pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. birželio 8 d. nutarimu Nr. 662 patvirtintą Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę – „Inočekiai LT“, kurią administruoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA). Projekto partneris VGTU Termoizoliacijos mokslo instituto Statybinių dirbinių technologijos laboratorija. Vykdant projektą atlikti taikomieji moksliniai tyrimai, pateiktos išvados ir rekomendacijos. Įgyvendintas projektas prisidėjo prie įmonės plėtros, padidėjo įmonės konkurencingumas.

Ar norėtumėte, kad Jūsų betoninės grindys būtų gražios ir lengvai prižiūrimos? Po Concria šlifavimo proceso kasdieninis valymas be rūpesčių tampa ekonomiškai efektyvus ir greitas.

Concria šlifavimo sistema lengvai pašalina padangų žymes, įbrėžimus, tepalus ir „apelsino žieveles“ nenaudojant nieko daugiau kaip paprastas valymo mašinas ir vandenį. Naudojant Concria šlifavimo sistemą vienu metu yra atliekamas giluminis valymas ir poliravimas, taigi Jūs paprasčiausiai gaunate geresnius rezultatus naudodami tą pačią valymo sistemą. Naudojant Concria grindims nebereikalingas vaškavimas, tiesiog užtenka paprosto plovimo, kad išlaikyti gerai atrodantį blizgesį.

Lengvas šlifavimo procesas gali būti atliekamas kiekvieno nes tam nereikalinga patirtis. Concria diksai yra lengvai pritvirtinami prie bet kurios standartinės grindų mašinos ar autoplautuvo, todėl nereikia investuoti į jokią kitą įrangą tik į Concria diskus.

Medžiagos tiesioginiam bėgių tvirtinimui Icosit KC 330 jau daugiau kaip 20 metų naudojamos įvairiuose kontinentuose visose klimatinėse zonose.
Su Icosit KC 330 sistemos pagalba galima atlikti tvirtą tamprų bėgių ir plieninio arba betoninio pagrindo sujungimą. Tamprus tiesioginis sujungimas sumažina konstrukcijos svorį (nereikia skaldos) ir leidžia išvengti dinaminių apkrovų, sumažina vibraciją, triukšmo lygį ir panaikina atsitiktinių srovių atsiradimo galimybę, taip pat užtikrina minimalius atstumo tarp bėgių ir bėgių aukščio nuokrypius.

Sika CarboDur juostos ir SikaWrap audinys, leidžia greitai ir paprastai sustiprinti konstrukcijas.

Mūsų atlikti darbai

Electrolux Distribution Center (Poland) – C2 Hard.
Electrolux Distribution Center (Poland) – C2 Hard.
Cardinal Glass Distribution Center (USA) – C2 Gloss
Cardinal Glass Distribution Center (USA) – C2 Gloss
Metro Store (China) – C2 Gloss
Metro Store (China) – C2 Gloss
Ford Mazda Warehouse (China) – C2 Gloss
Ford Mazda Warehouse (China) – C2 Gloss
Product Warehouse (USA) – C2 Gloss
Product Warehouse (USA) – C2 Gloss
Makro bielany Polskie makarony RZESZÓW
Makro bielany Polskie makarony RZESZÓW
Projektas 001
Projektas 001
Projektas 002
Projektas 002
Projektas 004
Projektas 004
Projektas 005
Projektas 005
Projektas 006
Projektas 006
Price Choper, USA – C2 Gloss
Price Choper, USA – C2 Gloss