Apie mus

UAB „Stotras“

Įmonė buvo įkurta 1999 m., Kaune. Nuo pat įsikūrimo įmonė sėkmingai vysto savo veiklą statybos produktų prekybos srityje. Aukšta produktų ir paslaugų kokybė įmonei leido sukaupti nemažą patirtį ir užsirekomenduoti ir tapti patikimu partneriu, tiekiančiu medžiagas statybos įmonėms, bei atliekančiu bendrastatybinius darbus. Sėkmingas bendradarbiavimas teikia abipusę naudą, klientai gauna kokybiškas statybines medžiagas, prireikus jiems suteikiama informacija apie produkciją, to pasekoje įmonė įgauna patirties ir gali toliau sėkmingai tobulėti savo srityje. Tarp įmonės klientų yra dauguma didžiųjų Lietuvos statybos įmonių.

Atliekame šiuos darbus:

  • lengvo betono su putų polistirolo granulėmis gamyba ir liejimas;
  • betoninių grindų kietinimas ir apsauginio sluoksnio užnešimas;
  • priimame perdirbimui putų polistirolo atliekas ir išduodame pažymas.

Esame partneriai:

Crete Colors International“ – amerikiečių įmonės gaminančios betono apsaugai, kietinimui ir poliravimui skirtus produktus, tokius kaip C2 „Super Hard“, C2 „Protector“, C2 „Ultra Seal“, C2 „Diamonds“ ir kt. (daugiau informacijos apie šiuos ir kitus Crete Colors International produktus, skiltyje – „Produktai“). 

„Sika“ –  esame atstovai Šveicarų įmonės gaminančios statybines, hidroizoliacines ir kt. medžiagas, taip pat medžiagas laivų, jachtų, valčių statybai (daugiau informacijos apie šios įmonės gaminamas medžiagas rasite skiltyje – „Produktai“).

„Concria“ –  esame atstovai Suomių įmonės, gaminančios betoninių grindų poliravimo diskus, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Kaliningrade.

Mūsų partneriai: