Kodėl betono specialistai renkasi Concria TrowelPolish?

Concria atveria duris betono rangovams ir verslininkams, siekiantiems mažomis investicijomis plėstis į betono poliravimo rinką. Concria siūlo žemesnės kainos alternatyvą tradiciniams šlifavimo ir poliravimo įrenginiams, naudojant turimą įrangą pagal greitą 6 žingsnių TrowelPolishTM sistemą.
Concria sistemos diegimo į savo verslą pranašumai:

 1. Naudokitės turima įranga
  Nėra reikalo atsivežti brangios, aukštos įtampos betono šlifavimo įrangos. Concria sistema švelninamuosius diskus, standartines lėtaeiges valymo mašinas ir net šlifavimo mašinas paverčia betono šlifavimo ir poliravimo mašinomis. Gilus valymas, honingavimas ir poliravimas gali būti atliekami kartu, statybos proceso metu.
 2. Itin greitas poliravimo procesas
  Statybos darbų grafikai šiais laikais yra labai įtempti, kartais nepaliekantys pakankamai laiko tradiciniam šlifavimui bei poliravimui.Concria TrowelPolishTM rangovams leidžia apdoroti daugiau nei 10000 kvadratinių pėdų poliruoto betono vos per vieną dieną bei vos vienu naudojimu.
 3. Taupykite laiką ir pinigus
  Concria yra greita, lengvai naudojama ir nereikalauja didelių investicijų. Concria TrowelPolishTM grindys gali būti apdirbamos, naudojantis turima įranga, išbraukiant poreikį įsigyti brangias šlifavimo ir poliravimo mašinas. Geri darbo rezultatai per mažiau darbo valandų leidžia rangovui statybų metu taupyti brangų laiką.
 4. Valymai statybų metu
  Betono paviršiai statybų metu yra ne tik naudojami, bet ir sugadinami. Concria sistema galima išvalyti kietėjančias medžiagas, trūkinėjančias perrišas ir padangų žymes nuo betono paviršiaus nekeičiant statybų grafiko tvarkos.
 5. Didesnis atsparumas dilimui
  Grindys, nupoliruotos su Concria sistema, tampa stipriomis, lygiomis ir ilgai išliekančiomis. ASTM bandymų rezultatai parodė, kad Concria TrowelPolishTM naudojama kartu su ličio betono tankintojais, paviršiaus kietumą padidina iki 500%, palyginus su neapdorotu bei plienine įranga apdirbtu betonu.
 6. Dulkėjimo panaikinimas
  Naudojama kartu su ličio betono tankintoju, Concria sistema panaikina mikroskopinį paviršiaus šiukštumą, sukurdama tvirtą, lygų ir visai nedulkantį betono paviršių.
 7. Daug priežiūros nereikalaujančios grindys
  Kietos, lygios ir atsparios dilimui grindys Concria TrowelPolishTM dėka yra daug paprasčiau valomos. Nuo Concria grindų paprasta nuimti padangų žymes, purvą ir batų žymes.
 8. Ekonomiška
  Concria pasiekė aukštus rezultatus LEED bandymuose, kuriant švarias ir žvilgančias naujas grindis. Ryškus žvilgesys padidins aplinkos apšvietimą, sumažindamas naudotojo sąskaitas už energiją. Be to, pavojingos cheminės medžiagos nėra naudojamos poliravimo proceso metu.